ترمینال و پایانه های مسافربری گرگان
نوشته شده توسط : hsi

مسیرهای ترمینال گرگان

از این ترمنیال در مسیرهای مختلف اتوبوس وجود دارد. این مسیرها شامل گرگان به پایانه شرق تهران، گرگان به پایانه جنوب تهران، گرگان به پایانه بیهقی (آرژانتین) تهران، گرگان به اسلامشهر، گرگان به شهریار، گرگان به سلطان آباد، گرگان به قم، گرگان به قزوین، گرگان به ساری، گرگان به آمل، گرگان به بابل، گرگان به قایم شهر، گرگان به چالوس، گرگان به نکا، گرگان به کرج، گرگان به اصفهان، گرگان به شهررضا، گرگان به کاشان، گرگان به تبریز، گرگان به مشهد مقدس، گرگان به سبزوار، گرگان به سرخس، گرگان به قوچان، گرگان به کاشمر، گرگان به نیشابور، گرگان به بجنورد، گرگان به شیروان، گرگان به بیرجند، گرگان به اهواز، گرگان به اندیمشک، گرگان به شیراز، گرگان به آباده، گرگان به کرمان، گرگان به اراک، گرگان به رشت، گرگان به آستارا، گرگان به بندرانزلی، گرگان به ارومیه، گرگان به زاهدان، گرگان به زابل، گرگان به زنجان، گرگان به کرمانشاه، گرگان به سنندج، گرگان به همدان، گرگان به شهرکرد، گرگان به خرم آباد، گرگان به مهران، گرگان به پایانه مرزی مهران، گرگان به سمنان، گرگان به شاهرود و گرگان به یزد می‌شود.

اتوبوس هایی از شهرهای گوناگون نیز در این ترمینال مسافران خود را پیاده می کنند. از جمله این شهرها تهران پایانه شرق و پایانه بیهقی (آرژانتین)، اسلامشهر، شهریار، سلطان آباد، قدس، قم، ساری، آمل، محمودآباد، تنکابن، رامسر، نور، رویان، عباس آباد، کرج، پایانه صفه (اصفهان ) و پایانه کاوه (اصفهان )، شاهین شهر، تبریز، مشهد مقدس، سبزوار، برداسکن، کاشمر، نیشابور، بجنورد، شیروان، بیرجند، اهواز، اندیمشک، پایانه کاراندیش (شیراز)، رشت، آستارا، بندرانزلی، رودسر، لاهیجان، لنگرود، ارومیه، زاهدان، زنجان، کرمانشاه، سنندج، شهرکرد، خرم آباد، سمنان، یزد و گنبدکاووس می‌شوند.

شرکت های مسافربری ترمینال گرگان

یکی از ارکان های اساسی هر ترمینال شرکت های مسافربری هستند که در تنظیم سفرهای مختلف در ترمینال فعالیت دارند. شرکت های مسافربری بزرگ کشور در این ترمینال به طراحی و اجرای سرویس مشغول هستند از جمله این شرکت ها،  شرکت مسافربری رویال سفر، شرکت مسافربری سیروسفر، شرکت مسافربری ایران پیما، شرکت مسافربری گیتی پیما، شرکت مسافربری عدل، شرکت مسافربری لوان نور، شرکت مسافربری ترابر بی تا، شرکت مسافربری همسفر چابکسواران و شرکت مسافربری میهن نور هستند.

 https://mrbilit.com/mag/gorgan-terminal/
:: بازدید از این مطلب : 13
|
امتیاز مطلب : 0
|
تعداد امتیازدهندگان : 0
|
مجموع امتیاز : 0
تاریخ انتشار : دو شنبه 2 تير 1399 | نظرات ()
مطالب مرتبط با این پست
لیست
می توانید دیدگاه خود را بنویسید


نام
آدرس ایمیل
وب سایت/بلاگ
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

آپلود عکس دلخواه: